Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microphone

Dobrý den :-D. Měl bych dotaz na ňákej dobrej program na úpravu hlasitosti v PC. Já mám totiž mikrofon a i když ho mám zesílenej naplno, tak je to hrozně potichu a když s někym mluvim přes net tak to musim mýt u pusy. Tak dík a ave (jo a nevadilo by mi i jiný řešení jak to zesílit).

Program sa vola ovladace ku zvukovke. Vlezes do mixeru kliknes u mikrofonu kdesi na rozsirene nastavenia a zapnes si +20dB zosilenie ("mic boost" apod).
Alebo iny program idem_kupit_iny_mikrofon.exe alebo program overim_ci_je_mikrofon_zastrceny_do_zastrcky_mic_a_ nie_do_zastrcky_line-in.exe
;-)