Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopirovanie listov (VBA, Excel)

Mam xls subor, v prvom liste su data a makro, z nich mam vyrobenych nasledne niekolko dalsich listov. Teraz potrebujem vyrobene listy - okrem prveho s neroztriedenymi datami a makrom - ulozit do noveho suboru. Ked sa jednalo len o jeden list, dal som .Copy a .savecopyas a bolo . . . ale to je len jeden list.

diky, pozriem
Medzitym som nasiel, neviem ci chybu . . .
ActiveSheet.Move Before:=Workbooks("Test.xls").Sheets(1)
musi sa vyrobit novy prazdny xls aby mal harok, a potom donho mozem presuvat, a neda sa pouzit premenna s cestou, len meno na nazov subooru . . .
takze ulozit aj s cestou, ale odkaz na subor len meno