Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 se nespusti

Ahoj, dnes jsem byl normálně v systemu, hral hry, kdyz najednou se zacal sekat a nakonec zamrznul, tak mi nezbylo nic jineho nez tvrdy restart. Potom se ale na pc objevila hláška "v systemu byla nalezena chyba, je potreba jej restartovat." takhle se system restartoval a hláška tam porad byla. Obnovil jsem system z drivejsi doby, ale porad tato hlaska. Mam Windows 10, nejnovější aktualizaci, notebook Lenovo B5400. Predem diky

• Kdyz to rikas, v kazdém pripade, davej pozor, co instalujes, hlavne u ovladacu, takle se ti ta chyba/Error bude stale vracet. TiP ~ Jestli ti pri oprave vyskakuje hlaska, ze je k oprave potreba instalacni médium které nemas, muzes si jedno vytvorit pomoci Microsoft Media Tools. 'Microsoft Media Tools na stahnuti' : fwlink