Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínaní PC při hraní

Dobrý, mám problém, když začnu hrát cs:go( u jiných her to nedela) tak hraju a proste random mi začne GPU hučet na plno a vypne se monitor. A konec, musím restartovat. a pak znova.. a včera mi to udelalo i při normalním používání PC. Ovladace aktuální.

Ono by to chtelo hlidat i teploty komponentu a nahlednout na jejich hodnoty pri uvedené anomalii.
TiP ~ GPU-Z, umi takovy LOG vytvorit, staci ho jen nainstalovat, kliknout na LOG a uvest, kde chces aby se ti chovani grafické karty ulozilo, treba na plochu. GPU-Z nastahnuti : gpuz

* Ilustracni obrazek pozice pro spusteni LOG.
[img=/file/view/27823-lopg-png]http://pc.poradna.net/file/view/27823-lopg-png[/img] Dalsi mozny faktor je ZDROJ, kde jejo vykyvy jednotlivych vetvy muze projevovat stejné vyse uvedené anomalie. Jak zjistim jestli mam na vetcvych vykyvy ? Dobra otazka, pouzit muzes SW (osciloskop poruce ai nemas) typu OCCT. OCCT nastahnuti : www.ocbase.com
Po jejo instalaci spust funkci POWER SUPLY., ta ti po testu vrati 'GRAF' kde jsou vykyvy jednoduse rozpoznat.

* OCCT Power Supply.
POZOR NASTAV HODNOTY : 1)Duree : 1mn /*Jako na obrazku, koresponduje DELCE TESTU. 2)Zbytek 0, /*Zbytek hodnot je, jak dlou cekat pred testem, kolikj minut pred testem vypnout etc.
[img=/file/view/27824-occt-power-supply-png]http://pc.poradna.net/file/view/27824-occt-power-s upply-png[/img]

• Vyborne dekuji, teploty (v pripade ze jde o realé hodnoty cidel), jsou v poradku ale :
Teploty se rozdeluj na :

1) Teploty v IDLE = Teploty PC pri necinosti.
2) Teploty v Charge = Jak jsis zrejme jiz domyslel, jde o  teploty v 'ZATEZI'.

* Na zatez, kde opravdu potrebujeme PC zatizit, se pouziva SW typu Stress, jako StressGPU etc.
• Tvé uvedené teploty jsou v IDLE ne v CHARGE, v zatezi ?

• Ten [LOG] spust treba pred hranim ano, zkratka pred tim, nez dojde k té anomalii, to uz nejak urcite vis, kdy to zhruba prijde. "Priklad" : Pred hranim spustis LOG, hrajes, PC se blokne, nemas jinou moznost jak provést 'reset', Nevadi !! LOG pise/*Zapisuje, v realném casu, to znamena, ze az do zmacknuti tlacitka RESET se bude stale zapisovat ;-).