Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý výkon ve hrách

Zde jsou moje parametry počítače:
Motherboard: MSI B85 G-43 Gaming
RAM: 1x 8GB Kingston Blu
CPU: Intel core i5 4460 3.2 ghz
GPU: Asus strix gtx 1060 O6GB
PSU: Crosair 550W
OS: Windows 7 SP1 64bit
-------------------------------------
Zdravím, mám takový problém, před nedávnem jsem měnil GPU (gtx 1060 6gb), předtím jsem měl gtx 660, no a ve hrách jsem měl nějaký počet fps, po výměně se mi fps samozřejmě zvedly, ale né až tak rapidně, podotýkám, že jsem měl v tu dobu Windows 10, který byl hrozně moc zalagovaný, freezovali se mi okna, prostě na nic, tak jsem usoudil, že přeinstalace by mohla znamenat nárust fps. Nainstaloval jsem si Windows 7, který byl mnohem víc ryclhejší atd. Poté jsem zkusil hru Battlefield 1, ale ta byla totálně nehratélna, freezy na 10 sekund, 1-20 fps max, prostě hrůza. Tak jsem přešel zpátky na 10 ale bylo to stejně na nic, tak jsem šel na zpátky na Win 7 a na Battlefield se vykašlal protože to nešlo, dále jsem kzoušel GTA V a tam jsem měl cca 70fps, na druhý den mi hra dropovala na nějakých 30 a bylo to celkem dost na nic(měnení kvality hry nemělo vliv na fps), koukal jsem na teploty a ty byli no víceméne v pořádku cpu asi 60 stupňu, a gpu v pohodě 50 stupnu. Mimochodem s gtx 660 jsem měl více fps v gta V než s 1060 což je dost smutné. Zaznamenal jsem, že GPU se využívala u gta V jen 20%, nemohlo by to být tímhle ? Power saving jsem snad všude vypl, v nvdia control panels jsem dal co nejvyší výkon. Už nevím co dělat... Závěr je ten že ve Win 10 zalagovaném ty hry běželi lépe naž na rychlém win 7, opětovná přeinstalace na win 10 nepomohla, a s gtx 660 jsem měl větší výkon a menší fps dropy než s 1060. Kamarádi co mají také gtx 1060 do konce jen 3gb tak jim to běží lépe než mě :/

Děkuji předem za pomoc. :)

Nainstaloval jsem si Windows 7, který byl mnohem víc ryclhejší atd. Poté jsem zkusil hru Battlefield 1, ale ta byla totálně nehratélna, freezy na 10 sekund, 1-20 fps max, prostě hrůza.

pro domácí instalatéry jsou ovladače sprosté slovo.

Tak jsem přešel zpátky na 10

pouhý upgrade toho nefunkčního bordelu? a co na tom mělo začít zázračně fungovat?
stáhni .iso w10 a dej novou čistou instalaci - s formátem toho nefunkčního hnoje.
ale jestli se stále chceš vyhýbat instalaci ovladačů, je skoro zbytečné, abys na to sahal.