Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poskytovatel internetu v Pardubicích

Dobrý den,
hodlám si měnit poskytovatele internetu a narazil jsem na celkem pěknou nabídku od společnosti Fasport, bohužel jsem u ní nikde nenašel recenze. Mohl by se vyjádřit někdo kdo měl/má internet od tohoto poskytovatele? Také bych chtěl požádat o nějaká doporučení poskytovatelů internetu v Pardubicích. Našel jsem mnoho poskytovatelů ale potřeboval bych spíš doporučení od někoho, kdo s nimi má smlouvu a ví jak to s poskytovatelem chodí, co se týče rychlosti, ceny, řešení problémů, instalace. Předem děkuji :)

Změna předmětu, původně: Poskytovatel internetu (host)

Byl to jen reklamní email ale čísla nejsou vše. Sice má 60Mb/s za 450 měsíčně, což mi přijde jako pěkná cena ale něco mi na tom smrdí. Nemám nikoho v okolí, kdo by měl internet od tohoto poskytovatele, proto bych rád věděl proč :)

Nevím, přijde mi že ta cena za takovou rychlost je luxusní, a proto mi vrtá hlavou, proč neznám nikoho, kdo takový internet má. Je to jako bys přišel na pláž k moři ale všichni byli na pláži a v moři by nikdo nebyl a vypadalo by zanedbaně, šel by ses tak vykoupat?

Narazil jsem u této firmy asi jen na 3 hodnocení bez komentářů, hodnocení se pohybovala kolem 30% u řešení problémů, 40% u spolehlivosti. Nechci soudit podle 3 hodnocení, proto hledám vyloženě někoho, kdo u nich má smlouvu.

Právě že jsem, vypadá to slušně to ano ale jistota je jistota. U stávajícího poskytovatele také vypadala cena a rychlost slibně, teď mám chuť s nimi zrušit smlouvu okamžitě a nečekat na internet nový... Prostě jsem už párkrát narazil a rád bych si to nejdříve ověřil u někoho, pokud to půjde.