Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplota procesoru

Dobrý den, mám procesor AMD FX 6300, desku GIGAbYTE 970A-UD3P a chladič arctic cooling freezer 7 pro rev.2. Procesor mám přetaktovaný na 4GhZ, při stresování PC, 100% vytížení procesoru má teplotu 78 stupňů. Tuto teplotu má i bez přetaktování. Myslíte si, že je to normální teplota, nebo mám zkusit znova nanést teplovodivou pastu? Protože někde jsem viděl, že někdo dal i s boxovaným chladičem a taktem 4GhZ v zátěži 65 stupňů. Díky za odpovědi.

Muzes mit moc pasty, ale taky muzes mit spatne airflow ve skrini a teply vzduch od procesoru neni dostatecne rychle odvaden mimo skrin. Zalezi i na teplote v mistnosti, takze ti nikdo nepovi, co presne mas udelat pro to, abys teplotu snizil a zda-li to v tvych podminkach vubec pujde. 78 stupnu ve stres testu mi prijde OK.