Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnotenie PC zostavy.

Dobrý deň.

Rád by som sa opýtal že či táto zostava bude fungovať a že či všetko sedí.

i3-6100
Kingston HyperX Savage 1866Mhz DDR3
Asus H170-PLUS D3
MSi GTX GeForce 1050 Ti Gaming X 4G
WD Purple 1TB
EVGA 500B

Ďakujem za všetky odpovede.

Ja by som isiel skor cestou nova doska, nove DDR4 pamate, pretoze DDR3 sa budu vyrabat coraz menej a menej a tym padom cena novych casom len porastie. Az nahodou v buducnosti zistis ze chces viac pamate tak sa nebudes stacit cudovat ake mozu byt neskor drahe. Navyse ta doska ma len dva sloty na RAM, bral by som skor nieco s 4mi slotmi. A stare DDR3 by som predal.

Netusim, jak to Asus vyresil, ale u te desky je jasne deklarovano odzkouseni pameti s 1.5V. Pritom nikde jsem nenasel vysvetleni situace, jestli to nejak podtaktovavaji a jde tam natvrdo nizsi napeti, ....

Kazdopadne by bylo nejlepsi, kdyby ty pameti DDR3 prodal a sel do noveho bez zbytecnych problemu s DDR4, ktere jsou pro Skylake urcene.