Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype – nejde se přihlásit. Vaše přihlašovací údaje nebyly rozpoznány

Vaše přihlašovací údaje nebyly rozpoznány. Prosím, zkontrolujte vaše Skype jméno i heslo a opakujte přihlášení.
Zkoušel jsem reinstalovat Skype – nepomohlo
Zkoušel jsem nainstalovat starší verzi Skype – nepomohlo
Zkoušel jsem různé Skype účty – nepomohlo

Jsem už dost zoufalý, potřebuju Skype pracovně a z nějakého důvodu mi pořád ne a ne se přihlásit… a přitom ráno mi to normálně fungovalo, až teď to z nějakého důvodu nejde

Tak jsem pohledal...

1) smazat veškerou konfiguraci skypu v uživatelském profilu (skype v %appdata%, atd...)
2) někomu pomohlo updatovat IE na nejnovější verzi a uvést IE do továrního nastavení... jak to souvisí....
3) někomu pomohlo změnit sériové číslo HDD...to je fakt divné...

Ještě že jedu na Linuxu :-)