Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SMS platba

Zdravím. Nevíte prosím, jestli existuje služba, kde bych mohl přes internet poslat SMS platbu v hodnotě 50kč, kterou bych zaplatil kartou ? Mám bohužel blokované SMS do 3. stran a aktivace přes firemního operátora je porod. Díky

Blokované SMS třetích stran je doména T-Mobile pokud od nich využíváš "výhodný" tarif několik dní po nabití. Pořiď si normálního alternativního operátora,kde zaplatíš i bez pochybných bonusů méně a bez nějaké cenzury co a komu píšeš.

Mám O2. Podle mě mi, ale nikdo nedá lepší nabídku protože za 250kč můžu volat a psát sms všem co mají stejný paušál (což asi 95% lidí s kterýma volám) za těch 250kč. Spíš jde o to, že nakonec jsme se dostal do nastavené mé SIM karty, kde ty všechny prémiové sms i dotační mám aktivní, ale stejně to nejde.