Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s pc(problém s exe)

ahoj
mám taký problém že všetky programy ktoré sú na ploche (hlavne exe) píše ako keby to bol neznámy súbor a musím vždy nastavovať cestu a keď nastavím cestu kde je umiestnený tak potom všetky súbory(exe hlavne) majú tú istú ikonu(nemám zaškrtnuté aby sa to použilo pre všetky programy aj tak sa to stane) napr všetky ikony sú biele kliknem na jednu(ikonu kde je napísané steam ktorý tam predtým bol napr) spýta sa v ktorom programe to chcem otvoriť keď vyberem steam dám ok tak síce otvorím steam ale všetky ikony sa zmenia na steam
skúšal som toto(mám windows 7): 950505 ale nepomohlo aj toto: http://www.askvg.com/fix-wrong-program-or-file-ope ns-with-incorrect-icon-and-error-message/ ale to tiež nepomohlo
neviete čo s tým?

Na plochu se umisťují jen zástupci nainstalovaných programů. Pokud tam máš ikony,které "nikam nevedou",tak jsou bílé. Jinak i z popisu je zřejmé,že jsi nějaký inovátor. Co takhle se vrátit do obvyklých poměrů a na plochu si dát jen zástupce funkčního software.Nastavení autospouštění se nastavuje podle způsobu funkce programu. Nenastavím si filmy,nebo texťáky na otvírání ve Steamu.