Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyby stránkování na disk? - W7

Zdravím,

notebook pořád hrabe po disku (dioda svítí), kouknul jsem teda do Sledování prostředků a poslední řádek Paměť vykazuje pořád se měnící ale pořád velké číslo "Chyby stránkování na disk" mezi 50 a 198, pořád se mění. Taky o tom vypovídá okénko vpravo dole (čtvrté od shora) nazvané "Paměť 100chyb stránkování na disk".

Asi to není normální, jak to mám řešit, jak postupovat dál?
Jsou to špatné paměti nebo disk?

Děkuju.

Je to notebook DELL Latitude E5450, má 8GB RAM, není starý, ale je děsně pomalý (a/protože?) pořád hrabe po disku, i po restartu.
Selftest quick i důkladnej (thorough) proběhly.
Mám pocit že byl takhle pomalej už od koupě.

Pomohlo by teda víc RAM?