Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C# rozdělení binárního souboru

Zdravím v novém roce 2017 :-)
Potřeboval bych do programu v C# který píši, funkci rozdělit soubor typu .WAV který bude mít velkou velikost jak to už u mediálních souborů bývá rozdělit na segmenty určité velikosti a uložit do souborů s koncovkou 1,2, a td... Ač je to neuvěřitelné ale na googlu jsem nic nenašel nebo neumím hledat což je pravděpodobnější. Já bláhový jsem myslel že to bude hračka to najít.

http://stackoverflow.com/questions/3967541/how-to- split-large-files-efficiently

první výsledek z milionu, co google vyblil.

Pokud nezvládneš rozdělit soubor, tak snad raději ani neprogramuj - to je algoritmus pro děti ze školy, naplnit buffer a vyblajznout jej do splitu dokud nedosáhne požadované velikosti a pak pokračovat s dalším split souborem, dokud existují zdrojová data. V podstatě jde o dva vnořené cykly.