Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s batériou

Dobry den, potreboval by som pomoct. Dnes spm odpojil bateriu z notebooku (dell inspiron 7720) a notebook potom zapol a normalne pouzival ale neskor som potom bateriu dal spat a notebook zapol a hlasil ze bateria nie je originalna a ze sa nebude dat nabijat. Baterka tam je stale ta ista od kupi. Dakujem za akukolvek radu/pomoc.

Ked som zapol notebook tak pipol a vyhodilo mi to ze bateria nie je originalna a ze sa nebude sat nabijat, f1 pre normalne spustenie a f2 pre spustenie nejakej utility a dal som to a otvorilo mi to bios a nic. A potom som zapol pc a hlasi zapojena a nenabija sa a rozklikol som to a hlasi to ze nebolo mozne identifikovat bateriu.