Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk na PC skoro nejde

Dobrý den, včera odpoledne mi šel zvuk na počítači normálně, potom vypli elektřinu, večer jsem zapl počítač a zvuk normálně nejde, jenom úplně trochu slyším zvuk, když dám uši k reproduktorům. Děkuji za odpovědi.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Zeslabené ani odpálené to není.Zkoušel jsem cosi se zvukem v ovládacích panelech,reproduktory jsem odpojil, zapojil sluchátka a zvuk taky nešel, tudiž je chyba v počítači, podle mě nejspíš je špatná zvuková karta.