Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomale ukladani

Pri ukladani napr.v office,nebo i v dalsich programech se mi dlouho nacita tabulka pro ulozeni(kam to chci ulozit)prosim cim to muze byt?
Mam wiwn xp.(preinstalovane),512mb ram,hdd 100gb(5gb volne)
diky

Adresar, kam to chces ukladat (zrejme dokumenty) obsahuje moc souborů.
Tvůj profil (\document and settings\jmeno) obsahuje mnoho souborů, ukládáš si na plochu filmy apod.
Adresář Temporary Internet Files (dočasné soubory internetu) je nastaven jako moc velký - nastav velikost tak 20MB a odstraně všechny soubory.

Každopádně to naítání by mělo být omalé pouze poprvé, jakmile se načte obsah tabulky souborů do paměti, už y to pak zdržovat nemělo.

Ještě mě napadlo, že máš nějaký zběsilý antivirový program...

Okrem toho co uz bolo pisane by to mohlo byt este tym, ze mas namapovane sietove disky (na nejake pismena diskov) a nemas pripojenu siet. Win sa snazi pri vytvarani okna vyberu suboru konektit sa na vsetky disky jak debil (ako je zvykom u MS produktov :)