Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocet jader.

Chtel bych se zeptat mam ntb Asus X53U-SX173V with AMD C-Series C-60 1 GHz 2 Core Processor. A potreboval bych zjistit kolik to ma jader dekuji

Counter strike 1.6 sem skousel a zdalosemi ze seto trosku zadrhava. Hlavne kdyz je nas tam vic. Kdyz zapnu hru tak mam FPS 99-100. Kdyz dam mapu tak to mam hned nejakych 25-45FPS. A kdyz sem na servru tak mam 10-20 FPS. Tak pak nwm vcem je hacek

tieto windowsácke pseudo-hodnotenia sú úplne k hovnu, však GTX 850M oproti mojej starej AMD HD graphic v stolnom 300€ počítači má menej.... ale na ntb (GTX 850M) pritom rozjedu LoLko na 372 FPS a SC2 na 148FPS na stejné detaily na stolnom PC pritom League of Legends na 49 FPS a SC2 rozjedu iba na nižších detaloch na 30 FPS... tak jaké hodnotenia?