Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dva kancelářské programy

Dobrý den, prosím, poradí mi nějaký odborník, zda na svém stolním PC mohu nainstalovat a používat programy MS Office 2013 a současně i LibreOffice ? (jako OS používám WIN 10 Home,ale myslím,že na to nemá vliv).
Nebude jeden program nějak ovlivňovat chod programu druhého ? a co se stane, když potom LibreOffice odinstaluji ?
Neovlivní to běh programu MS Office 2013 Pro ?
Děkuji předem všem odborníkům za jejich názor na tento problém.

Používať naraz ich ide. Jediný problém bude v tom, že používajú rovnaké prípony dokumentov, ktoré sa v nich vytvárajú, ale nie sú medzi sebou plne kompatibilné. To znamená, že to čo je v jednom vytvorené, v druhom môže vyzerať inak a naopak. Ak ich budete používať naraz a dokumenty v nich ukladať z rovnakou príponou, bude v tom bordel. Čím bude dokument zložitejší, tým väčší. Ak to niekomu ešte pošlete poštou určite sa smiechu nezdrží. Alebo bude škrípať zubami.

Dotaz na to je při instalaci Libre Office. Takže asociaci se soubory MS Office nepovolit a pak už to nebude mít na běh stávajících MS Office vliv. Ve zkratce nepovolit při instalaci nebo orvním spuštění změnu asociací souborů.

I kdyby to provedl, tak pak musí zvolit opravu instalace MS Office a ta by měla dát asociaci opět do pořádku.