Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada k tuningu

Dobrý den chtěl bych poprosit o radu co se týče investice do pc . Rád si totiž zahraji po večerech nějaké hry (Heroes of the Storm Blade and Soul) a rád bych si je užil ve FullHD a max grafice , bylo mi řečeno že bych měl investovat do grafické karty a zdroje , případně jiné názory uvítám (co se týče tuningu pc jsem totálni lajk) . Celkově bych se chtěl vejít do cca 6000 max 7000 Kč ale raději bych ušetřil . Vlastním tuto starší sestavu https://www.mironet.cz/hal3000-silver-81008p-amd-a 106800k-41ghz-8gb-1tb-amd-hd-8670d-dvd-win-81pro+d p228236/#64713565 . Moc krát vám děkuji za případné rady a přeji hezky den.

Záleží na hrách, které chceš hrát. Ta sestava, kterou vlastníš je spíš takový lepší kancl, bez dedikované grafiky.
Procesor není moc dobrý, ale RX 460 zvládne a tou si polepšíš hodně, na Full HD je dostatečná a HotS na Ultra určitě dá, Blade and Soul bohužel neznám.

Pokud neplánuješ drtit na ultra i nejnovější pecky (na což nemáš limit, ani procesor), tak bych koupil toto
Zdroj: Seasonic S12II-520 520W
Grafika: Sapphire Radeon NITRO RX 460 4GB

Popř. trochu lepší (ale dražší) MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4GB

A nebo si připlatit za jednu z těchto RX 470
Sapphire Radeon NITRO+ RX 470 4GB
MSI Radeon RX 470 GAMING 4GB

Srovnání výkonu je myslím jasné RX 470 > GTX 1050 Ti > RX 460