Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sledování mobilu online

Potřebuji radu. Chystáme sponzorský projekt kde bude potřebné, aby si každý uživatel pc, laptopu, tabletu nebo smartphonu připojeného k internetu, mohl zjistit polohu mého telefonu a mohl online sledovat pohyb tohoto telefonu. Poradíte jak na to? Děkuji.

Iphone umí své telefony sledovat a na androidy existuje apka co to taky umí a i spoustu funkcí navíc. Takže pokud chceš sledovat manželku tak si poraď takto. A navíc jsou i firmy co tohle řeší hw úpravou telefonu. Nicméně existují kapsičky na mobil, taková pouzdra kam se strčí telefon a v tu chvíli ho neuvidí ani špionážní služby.

Tak tvuj telefon musi byt pripojen k internetu, musi mit spustenou GPS a ta musi zaznamenavat, kde se telefon nachazi a data odesilat nekam na internet, odkud si to stahnou ti, kteri to budou sledovat nebo pripadne muze nejaka aplikace to posilat rovnou na ty telefony, ktere k tomu budou urcene.

Konkretne nevim, pamatuji si, ze jedna z tech sportovnich aplikaci na zaznam trasy, uz nevim ktera, umela prubezne po nejakem casovem intervalu odesilat polohu na server te aplikace a lide, kteri byli sdileni s uzivatelem, ktery to tak mel, tak mohli videt ve sve aplikaci nebo na internetu, kde se ten clovek pohybuje. Myslim ,ze to byla premiova funkce, takze placena.

Urcite nejakou takovou aplikaci najdes nebo treba ti sem jeste nekdo napise.

Asi máš zkušenosti s velkým množstvím blbečků když píšeš o 5110. Mám SP s Androidem ale nic nevyřešilo to, že jsem potřeboval být nezávisle sledovanej kýmkoliv a na čemkoliv a to v real-time módu. Nic takové jsem nenašel a aplikace pro sledování členů rodiny je k ničemu, jak se píše výše. Potřeboval jsem ať si mě může najít kdokoliv bez nějakých aplikací nebo registrací v nesmyslných programech atp. Prostě příjdu v kavárně k PC, zadám adresu nějakého webu, zadám ID zařízení a všeobecné heslo známé všem a mohu začít sledovat polohu zařízení on line a v real-time. Toto do detailu vyřešil bohužel až ten GPS Tracker ale nic na mobil jsem nenašel.