Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem škaredy obraz

Može byť že mam škaredy obraz koly tomu že mam frekvenciu len 59Hz(24palcovy telefizor)? mam to prepojene cez HDMI kabel....ale mam pocit že ked to mam prepojene cez VGA s redukciou na DVI v inom,mensiom monitore (17palcovy monitor),tak je obraz krajši,aj ked to je len VGA kabel...?skusal som porovnavat text,tak na 17´ je krajši,tak isto hry ako AC syndicate, Eurotruck simulator,Wot...

24´= na win10,približenie na 125%, 1600x900 (odporuča mi to 1920*1080 ale myslim ze je to este skardsie,mensie a menej citatelne)

17´= win 10,približenie je normalne (100%),rozlišenie 1280x1024

skusim som,obraz vtedy dost svieti,teda biela je dost vyrazna,ale ziadna slava... neviem ci je to tym ze niesom zvyknuty alebo čo...ale pride mi ten obraz taky rozmazany...skusal som aj dynamicke nastavenie, ale tiez nič moc...asi to bude blud telka...zn. Finlux...