Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s programy po spuštění ve Vistě...

Začal jsem používat OS Vista Ultimate. Nejdřív všechny programy po spuštění (Windows Defender,Uvítací centrum,NOD32,Vista Sidebar...) fungujou v pohodě,ale najednou po několikátem spuštění je vůbec nespustí...Třeba když zapnu program Tune Up Utilities- Startup manager,tak tam je jasně vidět,že nastal ňáký problém...Nevím co s tím dělat a čím to může být...Je pro mě docela důležité aby mi po spuštění fungoval sidebar a hlavně antivir...

a vy si myslíte,že na vině je opravdu tento nástroj? i když jsem ho vypnul,tak pořád nevím co mám dělat,aby se mi opět spoušteli programy se startem windows..prostě se někam vypařili..musím je pak zapnout manuálně až po startu...a zapínat pořád sidebar a nod 32 je trochu na nervy...

podobný problém jsem již řešil. Nevím jestli je to i tvůj problém, ale sytuace se měla tak - zákazním si koupil Visty premium, ale použil někde opsaný kód na ultimate. Byl celý šťastný že má "lepší" OS ale asi po 15 dnech mu nešli pouštět nekteré aplikace. Neustále se to zhoršovalo. Reinstalovali jsme OS se správným sn. a již dva měsíce má zákazník klyd. Tudíž závada byla buď v "kradené" verzi nebo zavirováním, ale výsledek reinstalace byl výborný - zavada se již neprojevuje. ]:)