Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zjištění aktuálního programu v C#

Zdravím
Potřeboval bych zjistit v C# jméno programu se kterým se právě pracuje: příklad když píši tento text tak mám aktuální firefox když kliknu třeba na skype tak nemohu psát ve firefoxu to jasné, fokus nebo tak něco se to jmenuje tuším!! díky

Změna předmětu, původně: Zjištění aktualního programu
Změna kategorie, původně: Software (host)

[DllImport("user32.dll")]
static extern IntPtr GetForegroundWindow();

[DllImport("user32.dll")]
static extern int GetWindowText(IntPtr hWnd, StringBuilder text, int count);

private string GetActiveWindowTitle()
{
    const int nChars = 256;
    StringBuilder Buff = new StringBuilder(nChars);
    IntPtr handle = GetForegroundWindow();

    if (GetWindowText(handle, Buff, nChars) > 0)
    {
        return Buff.ToString();
    }
    return null;
}

http://stackoverflow.com/questions/115868/how-do-i -get-the-title-of-the-current-active-window-using- c