Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Příspěvek na web bez mezer

Ahoj, mám tahový záhadný problém, a chci se zeptat, zda se to náhodou nikomu nestalo :D upřímně doufám, že ANO..

Kamarád dává příspěvky na web pomocí její administrace, a velká většina příspěvků se mu spojí v pár slov bez mezer. Ať to dělá z PC či mobilu. Zkoušel již 4 zařízení. Ovšem mě se to na mém ntb nikdy nepovede nasimulovat, ani když zadám identický příspěvek. Nějaké rady, tipy co vyzkoušet? Děkuji za jakýkoli neurážlivý názor

K čemu je dobrý takový "příspěvek na web bez mezer"?

mám tah(k)ový záhadný problém

Ty máš problém? Pokud dobře čtu, tak ten problém má ten tvůj kamarád.
Příspěvek bez mezer není normální, tak nevím, proč bys ho chtěl nasimulovávat.

Dodám:

dává příspěvky na web pomocí její (jeho?) administrace

Co to je za web (nějaký CMS)? Má kamarád stejný přístup (práva) pro vkládání, jako máš ty? Není ten CMS (pokud jde o něj) nějak narušený? Vyzkoušel bych to přes nějakou "třetí osobu". A ten kamarád si musí zkontrolovat svoje PC (antivirák, router, provider, nebo další soft, který má v PC i v mobilu).

Buď tie medzery odstráni klient alebo server. Na ktorej strane sa to deje zistíš najjednoduchšie tak, že si u kamaráta pozrieš, čo ide po sieti. To sa dá pozrieť napríklad v ladiacich nástrojoch prehliadača alebo pomocou nejakej proxy (napr. Fiddler) alebo pomocou nástroja na odchytávanie sieťovej komunikácie (napr. Wireshark). Tiež môžeš na serveri logovať telo požiadavky.

Nenapadá mi dôvod, prečo by sa mali odstraňovať medzery. Možno tam klient vkladá tvrdé medzery a server ich odstraňuje ako nepovolené znaky, ale nedáva to príliš zmysel.