Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc pri výbere kresla k PC

Zdravím vás, na PC nejako extra nepracujem len veci do školy väčšinou ho mám na hry. Potreboval by som k nemu ale nejakú stoličku. Cenový strop je 100Eur ale podmienkou je aby bola dosť vysoká (mám skoro 190cm). Na internete som hľadal ale v tých rôznych rozmeroch sa nevyznám resp. si ich neviem reálne predstaviť. Ak už nejakú používate dlhodobo a máte s ňou dobré skúsenosti rád uvítam váš názor. :-):-):-)

Většinou je třeba individuální výběr.To je jako s botama. Zajdi do kamenného obchodu,třeba Jysk,nebo jiný a zkus se "posazovat". Spíš než výška je třeba vybírat na váhu. Plynové písty moc nevydrží. Pokud ti na kvalitě nezáleží,nyní je v akčním letáku Penny,nebo Kaufland nějaký posed k mání.

Ja mel obycejnou kancelarskou zidli a bylo to uz dost hrozny, tak jsem sel do Asko a nahodou poridil vyborny kresilko k PC za 2.500,- v akci. Je to proste tak, potreba obehnout obchody s nabytkem a vybrat neco na cem se bude dobre sedet. Pres net bych tohle neobjednaval.