Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoke procesy.....

Ahoj, mam problem
Informace o procesoru:
Dodavatel CPU: GenuineIntel
Značka CPU: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz
Produktová řada procesoru: 0x6
Model procesoru: 0x17
Pokrok procesoru: 0xa
Typ procesoru: 0x0
Rychlost: 3174 MHz Logických procesorů: 2 Fyzických procesorů: 2 HyperThreading: Nepodporováno FCMOV: Podporováno SSE2: Podporováno SSE3: Podporováno SSSE3: Podporováno SSE4a: Nepodporováno SSE41: Podporováno SSE42: Nepodporováno AES: Nepodporováno AVX: Nepodporováno CMPXCHG16B: Podporováno LAHF/SAHF: Podporováno PrefetchW: Podporováno Verze operačního systému: Windows 7 (64 bitů) NTFS: Podporováno Kódy šifrovací služby: Podporováno 311 0x0 0x0 0x0 Grafická karta: Ovladač: AMD Radeon HD 5800 Series Název ovladače DirectX: aticfx32.dll Verze ovladače: 15.201.1151.1010 Verze ovladače DirectX: 8.17.10.1404 Datum ovladače: 18 lis. 2015 Verze OpenGL: 4.5 Barevná hloubka plochy: 32 bitů na pixel Obnovovací frekvence monitoru: 60 Hz Karta DirectX: AMD Radeon HD 5800 Series ID dodavatele: 0x1002 ID zařízení: 0x6898 Revize nebyla zjištěna Počet monitorů: 1 Počet logických grafických karet: 1 Nebyla zjištěna technologie SLI nebo Crossfire Rozlišení primárního monitoru: 1680 x 1050 Rozlišení plochy: 1680 x 1050 Velikost obrazu primárního monitoru: 23.35" × 14.57" (27.48" diagonálně) 59.3 cm × 37.0 cm (69.8 cm diagonálně) Nebyl zjištěn typ primární sběrnice Primární paměť VRAM: 1024 MB Podporované režimy vyhlazování MSAA: 2x 4x 8x Zvuková karta: Zvukové zařízení: Reproduktory (Realtek High Defi Paměť: RAM: 4095 MB Různé: Jazyk uživatelského rozhraní: Čeština (Czech) Mikrofon: Ne, nemám mikrofon. Kabel a zesilovač ovladače Steam Controller: No Receiver Typ média: DVD Celkové dostupné volné místo na disku: 476479 MB Největší volný blok na disku: 287257 MB Datum instalace operačního systému: 1 01 1970 Herní ovladač: zjištěn None VR headset: žádný Toto je muj pc, po zapnuti bezi procesi na 50% fys.pam na 60%? co stim?? Koupil sem si hru CS-GO a nejde me spustit a kdyz sem do toho sel hloubeji byla to grafika po vymene uz to nepada jen se nerozjede moc procesu dekuji za pomoc

... po zapnuti bezi procesi na 50% fys.pam na 60%? co stim??

Obsazení RAM je OK; až bude nějaká aplikace potřebovat, systém RAM uvolní. Pojmem "procesy běží na 50 %" myslíš zatížení CPU? Pokud ano, podívej se, jaký proces bere nejvíc.

... CS-GO nejde me spustit

Projevuje se jak konkrétně? Něco to vypíše? Co?

... jen se nerozjede moc procesu

A tímhle chtěl básník jako říct co? :-?