Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nového adsl routeru

Dobrý den,

po několika letech (více jak 6) by už bylo třeba vyměnit router. Momentálně využívám tento typ Zyxel Prestige P-660HW-T3 (původní od O2), uvažoval jsem nad pořízením routeru od Asusu, zde nastává ale problém - kabel k připojení je RJ-45, ale Asus má jako wan pouze RJ-11. Máte nějaké rady na redukci popřípadě jiný způsob, jak by se tento router sem dal zapojit?

Všem děkuji za odpovědi.

uvažoval jsem nad pořízením routeru od Asusu, zde nastává ale problém - kabel k připojení je RJ-45

Tak to není ADSL modem/router, ale jen klasický obyčejný router. Typ jsi šikovně zamlčel.

Jinak já jsem od O2 vyfasoval VDSL modem ZyXEL VMG1312-B30B a funguje bez problémů. Zatím.