Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo K5 plus

Dobrý den, uvažuji o koupi telefonu Lenovo K5 plus.
Má s ním někdo osobní zkušenosti?
Jaký je rozdíl mezi Lenovo K5 plus X Lenovo VIBE K5 plus
Popřípadě lepší telefon.
Děkuji.

Vzhledem k tomu, že nepíšeš co je tvoje priorita, tak bych volil nejlepší telefony v poměru cena/výkon takto:

Pro dobrou výdrž baterie/jakštakš foťák - Asus Zenfone 3 Max, či s menším, 5" palcovým Xiaomi Redmi 3S LTE GLOBAL taky neuděláš chybu.

Pokud je tvou prioritou spíš dělat fotky, tak Samsung Galaxy J5 2016 je na fotky ( zvlášť v šeru a v horších světelných podmínkách ) lepší.

Takže tak ;-)

Dle mých informací v ČR Lenovo tenhle model oficiálně neprodává. Nejspíše to tito prodejci mají ze SK, kde se pod tímto názvem telefon prodává. Vzhledem k tomu, že jej mají všichni od stejného distributora, lze jej servisovat i v ČR, ačkoliv to vyloženě česká distribuce není (tedy alespoň z electroworldu, odkud to mají ti ostatní, netuším).