Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zcerna monitor a pc bezi dal

Muze mit vliv kolisani site na tento problem a jestli by to mohla vyresit Upska?U kamarada pc problemy nedela teda rekl mi ze mu to jeste neudelalo
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

První pokus:koukni na řádné upevnění graf.karty ve slotu a taky na dobře zasunuté konce kabelu.
Jako druhý pokus vyzkoušej svůj monitor na jiném PC a naopak sám zkus připojit jiný vypůjčený-jednou se svým kabelem,podruhé s cizím.Tak zjistíš,čím to je.