Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trhaný pohyb rozhlížení ve hrách.

Zdravím, bude to asi týden co jsem si všiml že při pomalém rozhlížení v hrách je obraz takový strašně zaškubaný, jako by se ten obraz pohyboval po velkých pixelech, něco jaky když o něco drhnete. Od té doby si toho všímám už i při normálním hraní a celkem mě to štve , nutno dodat že problém s výkonem to určitě není, děje se to i při 144FPS v jakekoliv hře , spíše bych to viděl na problém myši ale ty jsem otestoval 3 a všude to bylo stejné :)
Nenapadá vás čím to může být ?
Teď mě ještě napadlo že bych to popsal nejlépe slovem roztřesený.

• Mas to trhané, protoze nemas spusteny Sync, kde vidis rozrizly obraz pri UPdate dalsiho snimku (fram)..
* Zda-li ma 144HZ monitor s funkci GSync a mas grafickou karu Nvidia, tak spust Gsync, ktery musi byt sdpusten/povolen na samotném monitoru, v jeho menu.