Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se přihlášením na windows 7

Zdravým doma mám již 6 let počítač. Vždy fungoval spolehlivě. Nedávno jsem, ale zapnul počítač, vyjelo windowsácké přihlašovací menu profilů a zde nastal problém. když jsem se chtěl přihlásit zadal jsem heslo, zobrazila se obrazovka "Vítejte" a počítač se restartoval. Nevím co s tím.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Pripojit do jineho pocitace a vykopirovat vsechna nezalohovana data o ktera nechces prijit.

Potom zkouset:

v nouzovem rezimu do prikazoveho radku: scf /scannow nebo vytvorit jineho uzivatele

kdyz nepujde nouzak, tak instalacni medium a konzole pro opravu nebo nakonec komplet zformatovani a reinstalace.