Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Flash diskem ADATA C008

Dobrý den, mám problém s touto Flashkou. Chtěl jsem vytvořit instalační Flash s win10, ovšem se vytváření zaseklo na 95 procentech. Restartoval jsem PC a že flash naformátuji ovšem bez úspěchu(flash se nepodařilo formátovat). Přes CMD taky nic nejde při příkazu clean napíše že je problém s I/O. Nelze na ní zapisovat, odstraňovat s ní, pouze kopírování z flash funguje. Zkoušel jsem i formát na ubuntu a taky nic v manage flags byl zaškrtnutý boot a ještě něco.. taky nešlo odškrtnout. Low format taky nejde provést- opět problém s I/O. Otázka zní dá se ještě Flash nějak zachránit? Děkuji.

adata jsou krámy.
zatahovatelné flashky jsou taky většinou krámy, navíc hnusné.

nicméně nemohou za to, že uživatelé neumí odpojovat flashky před vytažením. od visty+ i chvíli počkat, protože větší flashka (struktura) + obrovská disková cache v ram, kterou windows nemají pod kontrolou.

když je po prvním poškození souborového systému flashka ještě čitelná ale bez opravy, začnou se chyby řetězit a je už věc času, než celý blok dat selže.

zdejší pc prodejce je úchyl na značku adata a nic normálního nemá. mám jich víc, nechcípla mi žádná.