Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s dns

ahoj dřím jsem se tu ptal na problem s pc vyresil jsem ho zakoupenim nove grafiky po nainstalovani grafiky nejede net :( píše že dns nekomunikuje kdyz zadam univerzalni 8.8.8.8 nebo 8.8.4.4 tak problem nevipise ukaže se jakoze jsem spojen ale internet v prohližeci jen načita a nic nenacte pak napise problem s pripojenim ? muže to byt novou grafikou nebo je to jen dalsi problem ktery jsem zpusobyl zkratem na usb ? (jinak kontrolky v zadu u pripojeni kabelu jedna klasicky sviti druha blika) jinak všechno jede bez problemu

TiP ~ Spust <CMD> *Cmd.exe, jako správce a zadej následující príkaz :

netsh winsock reset all

• Nasledovné restartuj PC.
* Provést jen v prípade, ze jsi jit, ze problém pochází z tvého PC a né konfigurací RUTERU

kdyz pouziji jinou dns tak me to v liste ukaze rovnou vykricknik a napise ze je problem s pripojenim kdyz spustim diagnostiku napise ze dns nekomunikuje kdyz zadam dns googlu tak se me ukaze jako sem pripojen ale v prohlizeci se nenacte zadna stranka a napise ze problem s pripojenim
at pouziju jakoukoliv variantu net nejede :D ani kdyz necham moznost ziskat dns automaticky a pouzivam ipv4

• Rikal jsem aby jsi zadal vyse uvedeny príkaz a napsal co ti po prikazu napsal, z podezrení, ze jsi tuto etapu neudelal ;-)
*Az pak restartovat PC

• JAKY mas procesor ? *Pro zjistení, zdali ma Grafický chip
Zda-li más podezrení na grafickou kartu, muzes zkusit integrovanou, i kdyz je tato moznost oznacení vinka GK nepravdepodobna.
Podle me jsi nastavoval víc jak jen DNS, jako IP, nebo vychozí bránu..