Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovka nereaguje "no signal"

Zdravím,
Mám takový problém. Dnes jsem si koupil paměť:Kingston HyperX Fury Blue 8GB DDR3 1600 protože mých 4GB už nestačilo na větší zatížení a hraní.
Úspěšně jsme dali ram do slotu a zapli počítač.A zde nastal problém na obrazovce se nic nezobrazovalo jenom "no signal".
Tak jsme skusili odebrat 8GB a nechali t jenom 4GB jako na začátku ale taky obrazovka nešla.Prosím jestli někdo ví nebo aspoň myslí čím by to mohlo být budu rád když napíšete.Díky

Základní deska :gigabyte ga-f2a88xm-hd3

skontroloval bych zapojenie, ak z "oka" chybu nenajdete, tak rozobrať, základná konfigurácia, teda iba ZDROJ, MB, CPU, 1 modul RAM po rôznych slotoch obe vyskúšať, a zapojiť monitor ku základnej doske. Ak neviete alebo nemáte skúsenosti so skladaním počítačov, tak nechajte to na nejakého odborníka.

Na reset CMOS potrebujes spojit tito dva piny nejakym elektricky vodivym predmetom.
(srobovak, pinzeta, nozik... lyzicka)

Strojovy preklad navodu:
Ak chcete vymazať hodnoty CMOS, použiť kovový predmet, ako skrutkovačom dotknúť dva piny po dobu niekoľkých sekúnd.
Nepotrebujes nic, ako: "taková malá součástka?"

Ale esteraz upozornenie: Pred pouzitim odpoj PC od siete (230V, nemyslim LAN)