Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pomoc s výběrem PC + odkazy

Zdravím, chtěl bych se zeptat na vaše názory ohledně těchto 2 PC. Který by se podle vás vyplatil, nebo popř. jestli máte nějaké odkazy vy. Děkuji za slušné odpovědi. :)

https://pc.bazos.cz/inzerat/69471577/Herni-pocitac -i7-260016gb-ram-GTX-770-SSD-120gb.php

https://pc.bazos.cz/inzerat/69503749/Herni-PC24LCD -8x42GHz-8GB-DDR3-SSD-120GBHDD-1TBHD7770.php

Změna předmětu, původně: POMOC S VÝBĚREM PC + ODKAZY (host)

Voilà, prvni PC na i7 + 16GB RAM je jasna volba, druha by nebyla tak nejhorsi, kdyby nebyla na zaklade prvniho 125W buldozeru.
* Grafické karty, 770 je na tom o trochu lépe, ale rozdil neni tak vyrazny, nebo alespon tak vyrazny jak v otaze procesoru, kde  i7 2600 je vykonejsi po vice smerech.

Hry co nejsou bohuzel optimizované AMD, mu u FX8350 nepomuze ani GTX@1070, ve hrach, které pouzivaji na vypocet jen Single to samé, u 2600 to neni zcela to samé.
* DX12 a explotace vsjech jader|Core je u obou stejne, jednu AMD i Intel sestavu mam (na hrani v 2K), v nekterych opravdu spatne optimizovanych her to jde citit, i s R9 Fury, kde jsou situce, kde mam mene FPS jak u i5 4670 + GTX@970.

první celkem OK, až na to že bude potreba upgradovať disky a grafickú kartu. V prípade druhej sa týpek neunúval ani napsať čo vlastne predáva, teda okrem dosky, a procesora tam nieje presne uvedený žiadny komponent, a zdroji ani zmínka. Neviem k akým účelom počítač chcete, možno by za 15K už sa dalo pozrieť aj na nový počítač, celkem hernej nižší stred (napr. I3 + GTX 1050TI) celkom v pohode. To ale záleží na tom čo potrebujete, ak potrebujete výkonnejší procesor, tak vtedy o, uvažovať sa dá o prvním linku.