Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s hlasitostí telefonu

Zdravím. Mám takový menší problém s telefonem. Po připojení sluchátek se mi hudba sama náhodně zhlasuje, ztišuje, vypíná nebo zapíná. Po par chvilich a povypojovani a po zapojeni sluchatek je vse zase v pořádku a funguje to znovu. Telefon mam LG g4c.Verzi jádra mám 3.10.49 a nainstalovany Android 6.0. Přítelkyně ma stejný telefon ale s adroidem 5 a ma stejny problem, diky za rady. Pripadne potrebne vetsi info klidne doplnim, jen nevim co je potreba

je to samozrejme velmi zvlastni a podezrele, ale nikde pres google se mi nepodarilo stejny problem najit, takze bych pred unahlenym zaverem, ze je tam nejaka vada tech telefonu, doporucil jeden z tech founu hodit do tovarniho nastaveni a pred instalaci aplikaci to vyzkouset, zda problem nezmizi.