Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC PRO STŘIH VIDEA

Nazdar borci, potřebuji obměnit mašinu, přijde mi, že už trochu zařezává.

Mohl by mě někdo navrhnout, nebo sestavit výkonny PC hlavně pro střih videa kolem 25 000 - 30 000?

SSD250GB mám i klasický hdd 4TB, takže poprosím bez toho.

Díky všem kdo se zapojí!

• A ted mas jakou sestavu, 'jeji' slozeni na které delas ten strih ?

1) CPU (procesor)
2) RAM (pamet, velikost)
3) Zakladni deska (oznaceni, typ)
4) HDD (velikost, rychlost RPM) /*Vidim, ze SSH|HDD jsi jiz nejaké informace uvedl.

* Strih neni jako strih, jaky SWare pouzivas na ten strih ? Ono, Video se da strihnou i na Intel@Atom, jestli jde o Rendig, tak urcite vice jadrové CPU, takové minimum 4C|8H :-)