Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem W10- Tovární nastavení

Zdravím.
Potřebuji poradit a už nevím na koho se obrátit. Mám W10, zřejmě po upgrade W7, ale to nevím, jelikož Noťas byl sestaven u přítele mého otce. A nemám kód, kterým bych mohla přeinstalovat celý Windows 10 a tak potřebuji dát W10 do továrního nastavení. Jenže většina návodů na W10 jak to udělat je přes start, který já mám zaseklej a nevím jak jinak najet do nastavení. Mělo by to taky jít při spuštění Noťasu a taky že jsem to zkoušela, jenže žádná Fka mi nefungovala. Tak prosím kdyby mi někdo nějak stručně popsal jak to udělat, jelikož jsem hloupá a v tomhle se moc nevyznám.
Děkuji všem předem za odpověď.

Jaky je tvuj momentalni stav Windows ? Nic ti nejde, muzes se dostat do nastaveni ? V nastaveni Windows 10, je moznost opravy, reinstalace, celého premazani. TiP ~ Zda-li je Windows 'NEPOUZITELNY' aktivuj klavesu F8 pri startu k moznosti opravy pres CMD a prikazem :

bcdedit /set {default} bootmenupolicy legacy

To jsem udělala, ale nepomohlo. Ono to je tak, že start je zaseklej a můžu se dostat do startu jakoby jen přes pravý tlačítko, jenže tam není nastavení, ale jen správce úloh apod. Je fakt, že jsem ještě nezkoušela F11 přes recovery a někdo mi radí i MediaCreatingTool. Ale raději ještě píšu sem, a´t mám víc možností na řešení.

Myslím si, že už ne. Ono to určitě viry taky má, ale taky to určitě má jin chyby než jen ty viry. Proto teď zkusím ten Tool a uvidím, zda mi to pomůže. A budu doufat, že ano. Už z toho fakt nemůžu a nejraději bych to vyhodila oknem. Mít peníze, koupím si jiný, ale jsem vůbec ráda za nějaký. :D

Bohužel klíč na W10 nemám, jelikož to je sestavený. Takže mi zbývá už jen Tovární nastavení, kde to není zapotřebí. Teď zkouším ten tool, ale ještě se kouknu na ten odkaz co jsi poslal než to udělám. A teď jsem i zjistila, že zřejmě i nastavení nejde mi rozkliknout. Takže to stejně budu muset udělat přes ten Tool. A potřebovalo by to ruku od chlapa, jenže jeden to nechce udělat, protože není klíč a druhému by to trvalo sto let..