Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrátenie notebooku

Dobrý deň .Mám Acer aspire 5 5-753G_098A_1_25 za 640 ecka tak ma štve vybuchujem pri ňom od zlosti jak male decko. Chcel som ho vrátit a nechcu mi ho vymeniť. Vypína sa, laguje , spomalený je. Keď si niekedy večer zahrajem dotu2 vypne sa... nechápem prečo chladič nieje na posteli ani nikde mam ho vo vzduchu na nohach (je to tym?) a on mi povie že to zato je taky spomaleny a vypína sa lebo sa ti niečo stahuje v pozadi a po stahovani sa musí reštartovat pc dakedy ti to ani neukazuje ... aha určite keĎ ten šrot ani dotu nepotiahne čo mi ide ešte na 10 ročnom starom pc. (dotu mam na strednej grafike) poradte mi čo mu mám povedať aby mi ho vymenil (pri dote sa to stáva velakrát ) a raz čo som hral assasin screed, inak hry nehrávam iba dotu) .ps mam to rok a 14 dní.ďakujem za normálne odpovede ktoré budu užitočné.

no predtým kedže som nevedel ako by mal ist rychlo ntb lebo pred tým som mal len ten stary pc. nerobil som nič take na c co by ho malo zaťažit . hral som si dotu na najnizsich rozliseniach a nejak som to neriesil. no ale uvedomil som si stvrte roka aa sak mam novy notebooku drahy skusim si zahrat na lepsej kvalite . tak to zacalo najprv nic po mesiaci zacalo to padat (sibalo tomu trochu od zaciatku ) tak som preinstaloval windows pomohlo to no. po mesiaci to zacalo pokracovat blbnutie. tak som zacal presviedcat mamičku aby sme isli do nedalekeho mesta vymenit . zacali na mna nadavat ze za 600 eura kolko sa na neho nadreli. tak som ich musel presviedcat pol roka. a nakoniec sme isli a nevymenil. a dostal som ho od ježiška.

notebook na hraní her je idiotský nápad, ale to už jsi určitě četl.
vypadá to, že ani neumíš opsat typ. máš tento kancelářský krám?
jaké jsou teploty a jak to vypadá uvnitř s prachem?
kontroloval jsi spyware v pc? slušný je adwcleaner
co se ti automaticky spouští po startu? ms autoruns - logon, scheduled tasks, services
jaké je vytížení cpu? správce úloh - procesy, lépe to umí zobrazit ms process explorer

prečo je to krám? prach by nemal byť respektíve dnu(z vonku nevidno nič ) sa pozrieť nemóžem lebo mam záruku 2 roky. malwarebytes to je aj na spyware ne? a žiadne nenašlo . po startu vypíšem: Torrent, Avira connect, Avira system tray aplication , java update scheduler , malwarebytes, microsoft one driver , invidia update beckend, overwolf launcher ,software and drivesr , spravce zvuku, a steam client. vytížene je (ked píšem iba na túto stráku ) 10% a vzdy klesne na 2 ked sa tam pozriem .. hm a teploty procesor 52-42 skače to ked nič nerobim (podla speeccy ) graficka 38 cely čas . a dotu 60 stupnov nanajlepsej kvalite . hm asi všetko.