Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s FB hrami

Zdravím,

mám taký menší problém, ale pre mňa to je záhadou. Na fb hrávam vôbec nenáročnú hru poker, ale strašne sa mi seká tak ako každá ďaľšia hra PC mi beží pri tej hre na 20% vyťažený procesor a RAM asi 35%, s internetom problém tiež nemôže byť keďže svoj download drží okolo 1MB/s. Skorej mi po rozume behal či to flash nezvláda...

Za každú radu ďakujem.

Windows 10 Pro 64-bit
CPU Intel Core 2 Quad Q8300 @ 2.50GHz 96 °C
Yorkfield 45nm Technology
RAM
7,00GB Dual-Channel DDR2 @ 333MHz (5-5-5-15)
Motherboard
ASRock P43DE (CPUSocket) 33 °C
Graphics
SMT24A550 (1680x1050@59Hz)
2047MB NVIDIA GeForce GTX 750 (Gigabyte) 31 °C

Tak pokiaľ by to tak bolo tak by nešlo ani nič iné plynule nie? Nedávno som s týmto problém vôbec nemal...