Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s Bluetooth

Zdravim,
mám problém s mým bluetooth zařízením. Snažím se k němu připojit svoje stereo, ovšem zařízení ho nemůže najít (mobil mi ovšem našel).
Problém jsem zkusil hledat googlem, ale vzdy se seknu u jednoho bodu: Najděte v services.msc polozku Bluetooth Support. NENI TAM.

Mam notebook Acer Aspire v3-571g s Windows 7. Bluetooth driver jsem zkousel preinstalovat (Bluetooth_Atheros_7.4.0.122_W7x64_A), ovsem marne.

Dekuji za odpoved

Proste stereo s Bluetooth, je to to same jako bych chtel pripojit k tomu notebooku treba prenosny reprak... :D Bluetooth je jasne zapnute, mobil mi stereo najde. v notebooku je BT take zapnute, najde mi mobil, ale stereo ne... bohuzel nemam moznost vyzkouset hledat stereo jinym notebookem