Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dell vostro 1400 upgrade

dobry den,

mam stary 9 rocny notebook dell vostro 1400, intel core 2 duo CPU T7500 @ 2,20 GHz, 2gb ram, cele tie roky sa denne pouziva, bol meneny motherboard pretoze odisla pred par rokmi graficka karta, mam tam windows 7 home premium 64 bit (lebo taky bol k dispozicii a len pri 64 bit som ponachadzala drivery kedze system povodne podporoval len xp). POSLEDNOU DOBOU JE STRASNE POMALY, VIDEA SEKA,VSETKO NACITAVA DLHO, CITIT PROSTE ZE NESTIHA,windows preistalovavam uz pomaly kazdy mesiac no uz ani to nepomaha.

otazka znie

pomohlo by ked vymenim 2x1Gb ram za 2x2Gb? alebo myslite ze to je niecim inym. nasla som pouzite ddr2 2 gb za cca 8 eur.

nehodi sa mi.momentalne kupovat novy notebook

dakujem za nazory

praveze necakam vela, ale kedze nemozem teraz kupovat novy tak sa to snazim vyriesit lacnejsie...docasne... lebo ked budem kupovat tak investujem do lepsieho...nechcem shit za 400 eur, nech je lepsi a nech mi radsej zasa vydrzi dlho

ja sa len pytam ci by ste mi nevedeli poradit nieco co ked vymenim bude praca s nim znesitelna.

takze hovorite ze ramka nepomoze? lebo ja som.si myslela ze je to prave tym lebo ked mam dve veci spustene tak to druhe spustene uz nefunguje poriadne

je to sice dedko ale bol v tej dobe top ;)

no nepotesili ste ma. dakujem ale pekne za reakciu