Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odtrhnutý silikón pod tlačidlom

Zdravím. Mám problém s tlačidlom na klávesnici na notebook-u, ktoré v poslednej dobe nereagovalo tak, ako by malo. Keď mi už došla trpezlivosť dal som dole plastovú časť aby som zistil čo je vo veci a zistil som, že silikón pod tlačidlom, ktorý stláča kontakt a vracia tlačidlo naspäť hore po stlačení sa odtrhol od kontaktu na ktorom bol napevno prichytený. Rozmýšľal som, že ho prilepím späť so sekundovým lepidlom, ale bojím sa aby som to nedokašlaľ ešte viac než to už je. Ak by mal niekto náhodou tip, ako to vyriešiť bol by som veľmi vďačný. Klávesnicu na USB používať nechcem som spokojný s klávesnicou na notebook-u. Za odpovede vopred ďakujem.

Než takto sa "trápiť" s "opravou" klávesnice, pri ktorej dobrý výsledok nie je zaručený.... čo tak pozháňať a zakúpiť novú klávesnicu a vymeniť? A nemyslím klasickú, ale ako náhradný diel pre NB....