Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Skype-hovor nereaguje

Nazdar, mám notebook lenovo ideapad y510p. Mám problém so skypom, keď niekomu zavolám tak ho počujem,ale on mňa nie. Vlastne mi ukazuje že mu stále volám. Musím aspoň 10-krát skype vypnúť a zapnúť, potom násto už spojí. Ak mi niekto volá deje sa to isté. Preinštaloval som ho už aspoň 5-krát(nepomohlo). Nainštaloval som aj staršie verzie(tiež nepomohlo). Nikdy naa tomto ntb ten skype nefungoval správne. Ak to pomôže nefunguje ani ts3(aby som sa pripojil do roomky musím ho tiež viac-krát pustiť.

Najprv odinstaluj antiviry a restart. Ked to nepomohlo tak si hladaj dalej trebars eset online scannerom alebo hijackthis apod ze co kde je posrate, alebo to obnov z recovery a skus ten skype, apod.
Skype mas jaku verziu a jake windows?

.. ale tipujem ze nejaky vir nastavil proxy alebo je zaveseny kdesi na sietovych sluzbach. Alebo antivir.