Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový router do 1000 kč

Dobrý den

Chtěl bych si pořídit nový router. Moje rychlost připojení je 100/100 Mb/s takže chci nějaký který tuto rychlost zvláda. Z routeru poveda dále kabel do pc. Na wifi bude připojena tv a občas telefon. Nejlépe z alzy díky

Základ je spolehlivost (MKT má mj. DC-DC měnič, takže funguje spolehlivě i v lokacích, kde kolísá napájení). Na vzhled seru.

Až budeš dělat síťaře 15 let, přijď, zúčtujeme spolu. ;-)

Aušus byl "in" před 10 lety, nakonec všichni končí na poloprofi/profi řešeních typu MKT, UBQT apod. A tím bych to asi uzavřel.

Ne, vím, protože já takových zákazníků mám desítky.

BFU neumí nastavit ani jiný router. Takže operovat s tím, že si "bfu nenastaví wifi" jen na mikrotiku je zcela liché.

A zásadní rozdíl i MKT je to, že ten spolehlivě funguje - žádné záseky, žádné restarty apod. a pak jej lze v případě potřeby nastavit tak, jak člověk potřebuje. Navíc je lze spravovat vzdáleně (a bezpečně).