Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy ohledně PC

Zdravím, mám hned několik problémů, co se týká PC. Budu moc šťastný, když se všechny podaří vyřešit.
1. na počítači jsem přešel z W7 na W 8.1 . Od té doby mi na něm nejde zvuk, píše mi to, že nemám připojené žádné reproduktory. Přitom u W7 mi zvuk normálně šel...
2. po přechodu mi také nechce můj WI-FI přijímač ukázat mou WI-FI, ostatní to ukazuje, pouze tu mou to ale "nezná". Na W7 se to vyřešilo stažením ovladačů, ale na osmičce se v podstatě nic nezměnilo.
3. když si chci na mé flashce přenést větší soubor resp. si ho chci otevřít a extrahovat, napíše se chybová hláška "vložte poslední disk z vícesvazkové sady a pokračujte kliknutím na tlačítko OK" a nejde to.

Budu moc rád, když mi pomůžete. Předem děkuji za jakékoli odpovědi a pomoc.

Nefunguje to,protože tam nemáš ovladače na základní desku,kde je i zvuková a síťová karta.
Takže si musíš zjistit typ základní desky a na stránkách jejího výrobce si najít a stáhnout drivery pro Win 8.1,pokud existují.Stáhneš a nainstaluješ v pořadí 1.chipset,
2.ostatní,tj.audio,LAN,USB a další,kromě RAID,což asi nemáš.Pak restart PC.
Tady je vše potřebné popsáno:
http://www.servispckupka.cz/jak_stahnout_a_nainsta lovat_ovladace.php

http://web.archive.org/web/20090515134914/http://p c.poradna.net/a/view/366229-ovladac-zakladni-desky

Tak na ten "super program" rychle zapomeň. U takových věcí nikdy nevíš, odkud stahují ovladače, jestli mají nějakou svou databázi, kde múžou být ovladače z jiných zdrojů, než od výrobce. Jediná správná cesta:
1. zjistit si výrobce a typ základní desky
2. vlézt na web výrobce, najít sekci "download drivers" (nebo tak nějak)
3. vybrat OS, stáhnout a nainstalovat.
Pokud ovladače pro daný OS výrobce nemá, přejít na takovou verzi Windows, kterou výrobce podporuje.

Na ten superprogram nespoléhej.Psal jsem : musíš zjistit typ základní desky a na stránkách jejího výrobce si najít a stáhnout drivery pro Win 8.1,pokud existují..Internet na to na svém PC nepotřebuješ,můžeš je stáhnout i jinde a přenést na flashce.
Kdybys napsal přesný typ desky,třeba by Ti to někdo našel.

Takže, dneska docela velký posun.
Zvuk-vyřešil jsem to zapojením sluchátek, možná časem si koupím bedničky nebo něco na ten způsob.
Internet-už funguje. Z ničeho nic jsem dneska zapnul tu mojí kisňu a internet jede v pohodě na nejvyšší možné.
Zbývá tedy poradit s tou flashkou. Kdyby někdo věděl, tak bych byl moc rád. Já to zkusím ještě přeformátovat a uvidím, jestli se to povede. :)