Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nejde spustit

Zdravím, dneska jsem chtěl spustit pc, bohužel se nepovedlo. Vždycky se spustí, ale monitor ani nic nenaběhne a tak po 10 vteřinách se zase vypne, pak se sám zase zapne.. Včera večer fungoval normálně. Přikládám video. Mohlo by to být základovkou? Předem děkuji za odpovědi :) 9Lig7JImNRo

Základní deskou by to mohlo být, ale pravděpodobnější je vada zdroje. Jinak to může být i něčím zcela jiným.
Někdy v těchto případech pomůže i CLEAR CMOS (pomocí jumperu na základní desce nebo vyjmutím baterie při zdroji odpojeném od 230V).