Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahovanie na microSD kartu

Mám Samsung galaxy j5 a ked dam nieco stiahnuť automaticky to dava do pamäti telefónu.
Našiel som appku dolphin prehliadac ktory dokaze ukladať súbory aj na kartu. Tieto subory sa vsak daju zobrazit len v tomto prehliadaci a v mojich suboroch ich nevidno. Chcel by som teda podobný prehliadac ale tak aby stiahnuté súbory boli viditeľné a dostupné aj iným aplikáciam.

Ďakujem pekne za pomoc.

Google nie vždy patrí k dokonalým poradcom. Tak ako aj teraz. Treba v ňom vedieť hľadať.
Ak som si to správne preložil nie je niečo také možné bez rootu telefónu. Čo je hlúposť keďže spomínaný prehliadac to vie. "Len si stiahnuté súbory necháva viditeľné pre seba vo svojom tajnom priecinku." A toto jediné sa mi nepáči a chcel by som to zmeniť.
Ďakujem za pomoc.

Dolphin Browser Android byl pred casem oznacenej za spyware, bylo jasne prokazano, ze odesila soukroma data z telefonu pryc. Osobne jsem ho okamzite odinstalovat, ac jsem ho mel dost rad pro jeho funkcnost i design.
Pouzivam od te doby Lightning Browser.

Jinak k situaci. Bez rootu muze aplikace na Androidu 4.4+ vytvorit na karte vlastni slozku, do ktere pak muze zapisovat jen ona. Pak jeste zalezi na stupni sifrovani v telefonu, takze opravdu data z te slozky nemusi byt dostupna jinym aplikacim ani pro cteni. (Zkurvenej Android.)

K tomu doporucenemu programu lightning neviem ci to robim zle alebo kde robim chybu alebo ci to vobec tato appka dokaze ale neviem tam zadatbspravnu cestu aby mi stiahnuté veci ukladalo na microsd kartu. Da sa to v tomto programe vobec?

Ďakujem.

//ak to nie je možné prosím poraďte mi appku ktora to zvládne.
Moc krát ďakujem za pomoc.