Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat keycaps k mechanickým klávesnicím?

Zdravím, už nějakou chvíli to hledám a nemohu nic najít. Zajímá mne, zda se v ČR dají někde sehnat keycaps (nevím jak to česky napsat) pro mechanické klávesnice. Jde o to, že si chci koupit mechanickou klávesnici a vyměnit černé keycaps za nějaké mnou koupené. Ve světě se mi jich líbí hodně, ale nerad objednávám z ciziny, raději bych kdyby se prodávaly i u nás, ale nemohu nic najít. Například tyto se mi hodně líbí m5Z7Smi.jpg. Děkuji za rady.

Aha jasný, no já hlavně chtěl modré podsvícení, ale ne blue spínače, protože ty mi vubec nevyhovují. Chtěl jsem brown nebo red. A zase jsem chtěl ten podsvit bilý nebo RGB, ptž bílý podsvit s bílými klávesami by nebyl optimální. Já mám od SteelSeries i myšku bílou docela pěknou a sluchátka k PC a jsem celkem spokojen, tak do toho asi i půjdu, každopádně děkuji za odpověď :).

No já právě začal totálně žrát bílou docela nedávno, ale od té doby jedu opravdu vše, co se dá aspoň lehce do bíla. Teď přemýšlím ještě nad monitorem od LG (tuším LG 27UD88-W) něbo nějak tak, ale 4K na 27" se mi zdá až moc, momentálně jedu na 27" FHD a to je zas málo :D. Jinak nedávno jsem updatoval sestavu wsHNnQ. Management kabelů je na prasáka (musim se dokopat to upravit), ale jinak celkem pěkně bílá :D. Ale ty klávesnice, to je opravdu nemožné sehnat něco slušného u nás. Z ciziny celou klávesnici za víc než 3000 objednávat nechci, ale ty keycaps v bílem vypadají luxusně, takže je asi koupím, jen nemohu najít recenze a nevím jak kvalitní jsou :/.