Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC nejde spustit, běží, ale obraz se neukazuje

Dobrý den,
mám problém se spuštěním mého staršího PC, který mi fungoval, ale poté, co jsem všechny komponenty dal do jiné bedny, tak přestal fungovat.
Začalo to tak, že jsem skládal nový PC a dal ho do své původní bedny, ze které jsem vyndal staré komponenty. Všechny ty komponenty jsem dal do jiné bedny, kterou jsem měl připravenou. Takže vše zůstalo při stejném (zdroj, procesor, RAM, grafika, vypalovačka) kromě bedny a HDD. HDD jsem tam dal jiný, s PATA konektorem. Původní byl na SATA, ale ten jsem dal do nového PC.

No a jakmile jsem zapl PC v nové bedně, tak PC se spustil, ale obraz byl pořád černý. Obrazovka vůbec nezachytila žádný signál. Zkoušel jsem, jestli není problém v grafické kartě, ale když jsem ji připojil do jiný desky, tak normálně fungovala. Dal jsem tam i jinou grafiku a pořád to samé.
Kontroloval jsem i HDD (i když ten na to nemá vliv) a v jiným PC normálně jel. Zkoušel jsem vyndat 2 RAMky ze 4, které tam jsou a pořád stejné.

Když PC spustím, tak se teda vůbec nerozsvítí přední LED na HDD, ale kontroloval jsem, jestli mám zapojené všechny LEDky a resetovací i power tlačítka správně, a měly by být připojeny správně. Power LED normálně svítí, reset tlačítko funguje i power tlačítko. Jen HDD LED nesvítí.

Potom ještě jedna věc, neroztočí se větrák od procesoru. Vždy se dostane do něj krátký impuls, roztočí se asi na vteřinu a pak se zastaví. A za další vteřinu se roztočí znovu. A tak pořád dokola. Když větráku pomůžu rukou, tak se začne točit naplno normálně.

Už si vůbec nevím rady. Sakra předtím to v jiný bedně fungovalo a v týhle to najednou nefunguje. Nevíte, kde by mohla být příčina?

MT: Gigabyte GA-P35-S3L
CPU: Intel Core2 Duo E4500 2,2 GHz
GPU: nVidia GeForce GT 730
RAM: 2x Kingston (2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM) + 2x GeIL (512MB CL4-4-4DDR2-800)

Celé jsem to necetl, v prvé rade :
1) Zapoj jen 1X RAM do druhého slotu od CPU
2) Zapoj Grafickou kartu, presvedc se ze je spravne zasunuta.
3) HDD a vse ostatni odpoj.
Zapoj monitor do GKarty a spust PC, co se deje ted ?
* Pokud mozno, vse vytahni z PC bedny, k vylouceni, ze konstrukce nekde neprobiji.